close
دانلود فیلم
winfx : مدل بعدی برنامه نویسی ویندوز در دات نت

ما در عصري زندگي مي کنيم که جامعه شناسان آن را عصر انقلاب کامپيوتر نام نهاده اند و مانند هر انقلاب واقعي ديگر، انقلابي است گسترده و فراگير و تأثير پايداري برجامعه خواهد داشت.
اين انقلاب در اقتصاد امروز و نظم جامعه، به همان ميزان انقلاب صنعتي در قرن 19 تأثير دارداين تحولات قادر است الگوي فکري و فرم زندگي هر فرد را تغيير دهد.انقلاب کامپيوتر توان ذهني ما را گسترش مي دهد.عملکرد اولية برنامه نويسي هوش مصنوعي (AI) ايجاد ساختار کنترلي مورد لزوم براي محاسبه سمبوليک است خصوصيات اين ساختارها به مقدار زيادي موجب تشخيص خصوصياتي مي شود که يک زبان کاربردي مي بايستي فراهم کند.

در اين مقدمه به يک سري خصوصيات مورد نظر براي زبان برنامه نويسي سمبوليک مي پردازيم و زبانهاي برنامه نويسي LISP و PROLOG را معرفي خواهيم کرد.

ادامه مطلب...

مایکروسافت WinFX را بعنوان مدل بعدی برنامه نویسی ویندوز معرفی نموده است . WinFX تکنولوژی دات نت مایکروسافت را با ابزار های جدید و راحت تر در برقراری ارتباط با اینترنت و دسترسی به اطلاعات ترکیب میکند و در اصل شامل یک سری API و Class Library و کامپوننت های آماده برای طراحان است .

 WinFX بخشی از ویندوز ویستا می باشد که با ویندوز XP و Server 2003 نیز کار می کند . ( WinFX بر روی نسخه های بتای ویستا کار نمی کند ) ارائه این ابزار روی نسخه های کنونی ویندوز باعث رشد این تکنولوژی قبل از ارائه نهایی ویندوز ویستا گشته است .WinFX در راستای سیاست های مایکروسافت ، سعی بسیاری در بکار گیری تکنولوژی XAML دارد که مخفف extensible Application Markup Language میباشد . همچنین مایکروسافت درنظر دارد تا استفاده از روش طراحی XML-Based را در بین شرکت های نرم افزاری جا بیندازد ودر همین راستا این تکنولوژی را در ویندوز ویستا با تمام قدرت پشتیبانی میکند

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید