close
تبلیغات در اینترنت
asp.net و پايگاه داده
ای دی تلگرام ادمین
محل تبلیغات شمامحل تبلیغات شمامحل تبلیغات شمامحل تبلیغات شما
ASP كه سرنام واژه هاي Active Server Pages ميباشد برنامه اي است كه درون IIS اجرا ميشود .
IIS
نيز سرنام واژه هاي Internet Information Services ميباشد و IIS يكي از اجزاء سيستم عامل ويندوز 2000 است وIIS همچنين بخشي از Option pack موجود براي ويندوز ان تي 4 مي باشد .
PWS) Personal Web Server)
يك روايت مختصرتر از IIS مي باشد كه آن را مي توانيد برروي سي دي ويندوز خود بيابيد .
ادامه مطلب...

نسل جدید زبان‌های برنامه‌نویسی به این دلیل تولید می‌شود كه زبان‌های قدیمی‌تر دارای امكانات محدود بوده و یا قدرت استفاده از تكنولوژی‌های فعلی را بصورت مطلوب ندارند. ASP.Net نسل جدیدی از ASP بوده كه توسط شركت مایكروسافت عرضـه گردیده است. ASP.Net اولین سیستم جامع برای برنامه‌نویسی تحت وب (اینترنت) است كه از مراحل سطح پایین آن یعنی زبان ماشین تا بالاترین سطح آن كه برنامه‌نویسی ویژوال می‌باشد برای استفاده در اینترنت و شبكه های محلی طراحی شده‌است. بزرگترین مزیت آن در برابر سیستم‌های دیگر، امكانات اینترنت آن است. از ASP.Net می‌توان در طراحی و تولید سایت‌های وب اینترانت كوچك یك شركت و نیز سایت‌های وب تجاری خیلی بزرگ استفاده نمود. مهمترین نكته‌ای كه در طراحی این محصول درنظرگرفته‌شده‌است، استفاده‌ی آسان، كارآیی بالا و نیز قابلیت فوق‌العاده این نرم‌افزار است.
ASP.Net، یك زبان برنامه نویسی run time است. ساختار آن بر اساس Framework بوده كه تمام لایه‌های برنامه نویسی را در بالای سیستم عامل دربرگرفته‌است. این تمامی تكنولوژی های موجود از طرف مایكروسافت و سایر شركت ها را شامل می‌شود.

ادامه مطلب...