close
دانلود فیلم
فواید
ASP كه سرنام واژه هاي Active Server Pages ميباشد برنامه اي است كه درون IIS اجرا ميشود .
IIS
نيز سرنام واژه هاي Internet Information Services ميباشد و IIS يكي از اجزاء سيستم عامل ويندوز 2000 است وIIS همچنين بخشي از Option pack موجود براي ويندوز ان تي 4 مي باشد .
PWS) Personal Web Server)
يك روايت مختصرتر از IIS مي باشد كه آن را مي توانيد برروي سي دي ويندوز خود بيابيد .
ادامه مطلب...

نسل جدید زبان‌های برنامه‌نویسی به این دلیل تولید می‌شود كه زبان‌های قدیمی‌تر دارای امكانات محدود بوده و یا قدرت استفاده از تكنولوژی‌های فعلی را بصورت مطلوب ندارند. ASP.Net نسل جدیدی از ASP بوده كه توسط شركت مایكروسافت عرضـه گردیده است. ASP.Net اولین سیستم جامع برای برنامه‌نویسی تحت وب (اینترنت) است كه از مراحل سطح پایین آن یعنی زبان ماشین تا بالاترین سطح آن كه برنامه‌نویسی ویژوال می‌باشد برای استفاده در اینترنت و شبكه های محلی طراحی شده‌است. بزرگترین مزیت آن در برابر سیستم‌های دیگر، امكانات اینترنت آن است. از ASP.Net می‌توان در طراحی و تولید سایت‌های وب اینترانت كوچك یك شركت و نیز سایت‌های وب تجاری خیلی بزرگ استفاده نمود. مهمترین نكته‌ای كه در طراحی این محصول درنظرگرفته‌شده‌است، استفاده‌ی آسان، كارآیی بالا و نیز قابلیت فوق‌العاده این نرم‌افزار است.
ASP.Net، یك زبان برنامه نویسی run time است. ساختار آن بر اساس Framework بوده كه تمام لایه‌های برنامه نویسی را در بالای سیستم عامل دربرگرفته‌است. این تمامی تكنولوژی های موجود از طرف مایكروسافت و سایر شركت ها را شامل می‌شود.

ادامه مطلب...

نسل جديد زبان‌هاي برنامه‌نويسي به اين دليل توليد مي‌شود كه زبان‌هاي قديمي‌تر داراي امكانات محدود بوده و يا قدرت استفاده از تكنولوژي‌هاي فعلي را بصورت مطلوب ندارند. ASP.Net نسل جديدي از ASP بوده كه توسط شركت مايكروسافت عرضـه گرديده است. ASP.Net اولين سيستم جامع براي برنامه‌نويسي تحت وب (اينترنت) است كه از مراحل سطح پايين آن يعني زبان ماشين تا بالاترين سطح آن كه برنامه‌نويسي ويژوال مي‌باشد براي استفاده در اينترنت و شبكه هاي محلي طراحي شده‌است. بزرگترين مزيت آن در برابر سيستم‌هاي ديگر، امكانات اينترنت آن است. از ASP.Net مي‌توان در طراحي و توليد سايت‌هاي وب اينترانت كوچك يك شركت و نيز سايت‌هاي وب تجاري خيلي بزرگ استفاده نمود. مهمترين نكته‌اي كه در طراحي اين محصول درنظرگرفته‌شده‌است، استفاده‌ي آسان، كارآيي بالا و نيز قابليت فوق‌العاده اين نرم‌افزار است.

ASP.Net، يك زبان برنامه نويسي run time است.

ادامه مطلب...
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید