close
دانلود فیلم
زبان انگلیسی
دانلود کتاب The Vocabulary Builder

by: Judi Kesselman-Turkel, Franklynn Peterson
“مجموعه‌های مطالعه هوشمند” برای دانش‌آموزان دبیرستان بواسطه برنامه‌‌های یادگیری مادام‌العمر طراحی شده‌اند که مهارت‌های مورد نیاز برای پژوهش و یادداشت‌ برداری را آموزش می‌دهند، تمرینات متعددی برای بهبود گرامر ارائه می‌دهند و رازهایی برای به‌کارگیری این مهارت‌ها در مقالات عظیم را آشکار می‌سازند.
کتاب “واژگان‌ساز″ جدول کلمات متقاطع سرگرم‌کننده، چندگزینه‌ای و دیگر پازل‌های واژه را به‌همراه پاسخ، ارائه می‌دهد تا به دانش‌ آموزان در یادگیری مجموعه‌ای از 600 واژه پرکاربرد که اغلب درک اشتباهی از آنها وجود دارد؛ کمک کنند.

  • نویسنده: Franklynn Peterson
  • موضوع: فرهنگ لغت و زبان
  • تعداد صفحات: ۱۶۳
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: انگلیسی
ادامه مطلب...
دانلود کتاب درآمدی بر کاربردشناسی زبان

یکی از عوامل مهم در تعبیر زبان دانشی است که کاربردشناسی نامیده می شود. کاربردشناسی معنی را به هنگام کاربرد و در رابطه با جهان خارج مورد مطالعه قرار می دهد. جملات اگردر موقعیت مناسب خود به کار نروند نمی توانند در ایجاد ارتباط سهمی داشته باشند. ما در جایگاه گوینده می دانیم چگونه صحبت کنیم و در مقام مخاطب نیز می دانیم در برابر آنچه که می شنویم چه واکنشی نشان دهیم .......

متن این کتاب به زبان های فارسی و انگلیسی نوشته شده است.

  • نویسنده: محمد آذروش
  • موضوع: آموزش زبان
  • تعداد صفحات: ۲۰
  • فرمت: کتاب PDF
ادامه مطلب...
 مجموعه ویدئوی زبان انگلیسی - Extra English

 


کتاب Work Book 2 مجموعه Extra English به این مجموعه افزوده شد.

سریال آموزش زبان انگلیسی اکسترا

 

Extra English


مشخصات محصول

نام محصول: Extra French

کد محصول: 33

زبان: انگلیسی

لهجه: بریتیش
سطح: مقدماتی، متوسط و پیشرفته

نوع فایل: ویدویی

دسته: سریال آموزش زبان انگلیسی

تعداد: دو DVD
توضیحات: این بسته برای پخش در کامپیوتر می باشد.

قیمت: 7000 تومان

 

ادامه مطلب...

در سال ۲۰۱۱ وضعیت استخدام در رشته‌های مرتبط نسبت به سال گذشته بهبود یافت. در امریکا ۴۱ درصد از فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی که درخواست کار در رشته خودشان را برای شرکت‌های مختلف ارسال کرده بودند، حداقل یک پیشنهاد مصاحبه و استخدام دریافت کردند؛ اما همچنان ۵۹ درصد باقی ماندند که شغلی مرتبط با رشته تحصیلی پیدا نکردند و یا بیکار ماندند یا به کار در رشته دیگری مشغول شدند. پس دانستن این که تقاضا در بازار کار و تجارت برای کدام رشته‌ها بیشتر است، اهمیت زیادی دارد. با برترین و پرتقاضاترین رشته‌های تحصیلی دانشگاهی در مقطع کارشناسی در سال ۲۰۱۱ در امریکا را که براساس آمار سازمان NACE یا همان National Association of Colleges and Employers تنظیم شده است، مرور می‌کنیم.

 
ادامه مطلب...
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید