close
دانلود فیلم
امنيت

همان‏طور که می‏دانید در ویندوزهای ویستا و 7 نحوه مشاهده آیکن فایلها و فولدرها و همچنین شورتکات های صفحه دسکتاپ دگرگون شده است و اشکال جدیدتری با ابعاد گوناگون آیکن ها به آن اضافه شده است. برای تغییر نحوه مشاهده آیکنها در پنجره های ویندوز، بایستی راست کلیک نمود و از منوی View یک گزینه را انتخاب کرد. اما هم اکنون در این ترفند قصد داریم نحوه تغییر شکل و اندازه آیکن‏های فایلها، فولدرها و شورتکات های دسکتاپ را به شکلی سریع و با بهره گیری از ماوس و کیبورد را به شما آموزش دهیم.بدین منظور:
به صفحه دسکتاپ یا هر فولدری که قصد تغییر اندازه آیکن‏های موجود در آن را دارید بروید.
اکنون کلید Ctrl کیبورد را بگیرید و غلطک ماوس را بالا و پایین کنید.
با این کار به ترتیب آیکن‏های موجود در صفحه بزرگ و کوچک می‏شود.
این کار کاملاً مشابه آن چیزی است که می‏توان در مرورگرهای وب انجام داد.


اينترنت به همراه خود مجموعه ای گسترده از مشاغل جديد را ايجاد کرده است.ارائه خدمات هاستينگ برای وب سايت ها، نمونه ای در اين زمينه است . با توجه به اين که امروزه در اکثر وب سايت های معتبر از برنامه های وب متعددی به منظور ارائه خدمات به کاربران استفاده می گردد ، انتخاب يک host مناسب از جمله تصميمات مهم در زمان راه اندازی يک وب سايت است که در موفقيت و يا عدم موفقيت يک سايت ، نقشی کليدی و غيرقابل انکار را برعهده خواهد داشت .
برنامه های وب نوشته شده با استفاده از فنآوری ASP.NET نيز از اين قاعده مستثنی نمی باشند .در صورتی که قصد انتخاب يک host برای برنامه های وب ASP.NETرا داريد ، مطالعه اين مقاله شما را با پارامترهای مهم در اين رابطه بيشتر آشنا می نمايد
ادامه مطلب...
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید