close
دانلود فیلم
ارزان سرای دانشجویی

اگر شما دارای یک گیرنده USB دیجیتال باشد ، مسلما با استفاده از برنامه ArcSoft TotalMedia خواهید توانست که کانالهای گیرنده دیجیتال را دریافت نمائید . حتی بااستفاده از برنامه BlazeDTV6 نیزمیتوانید کانالهای دیجیتال را دریافت نمائید .
اما در این مطلب خواهید توانست که بااستفاده از برنامه پیش‌فرض ویندوز 7 یعنی Windows MediaCenter براحتی و بدون هیچ‌گونه برنامه اضافی ، کانالهای دیجیتال را دریافت نموده و از ویژگی بسیار عالی PVR آن لذت کافی ببرید .

 ( از اتصالات کابل آنتن به گیرنده‌تان و همجنین نصب درایور گیرنده دیجیتال خود که برای تمامی برندها یکسان است اطمینان حاصل کنید ) 

ادامه مطلب...

هرچقدر هم که محصولات اپل جذاب باشند،هر چقدر هم که برنامه های ویندوز کرش کند و دستمان را توی حنا بگذارد باید اعتراف کنیم که هیچ چیز ویندوز نمی شود! اگر دوست دارید بر روی تبلت iPad خود تجربه کار با ویندوز 8 را داشته باشید، کافی است اپلیکیشن Windows 8 Metro Testbed را بر روی آیپد خود اجرا کرده و ویندوز 8 را نیز روی کامپیوتر خود نصب نمایید و لذت استفاده از ویندوز 8 را بر روی آیپد تجربه کنید.

این برنامه که توسط متخصصان شرکت Splashtop تهیه شده و با قیمت 24.99 دلار در فروشگاه App Store اپل عرضه می‌شود، به کاربران iPad این اجازه را میدهد تا نسخه آزمایشی ویندوز 8 را بدون هیچ کم و کاستی بر روی تبلت خود اجرا نمایند. البته توجه کنید که قیمت اصلی برنامه 49.99 دلار است و فعلا برای فروش ویژه با این قیمت عرضه می‌شود

ادامه مطلب...

در طول تاریخ، زمان و ابعاد مختلف آن، مورد توجه انواع تمدن‌ها بوده و امروزه این توجه بیش از پیش وجود دارد. گونه‌ای که فناوری‌های نو، محیطی فراهم آورده‌اند که تقریبا در کوتاه مدت می‌توان به اطلاعات بی شماری دسترسی پیدا کرده و کارها را بسیار سریع تر و آسان تر از پیش انجام داد. با این وجود، تمایل سرعت عمل در انجام کارها روز به روز بیشتر می‌شود. با چنین تمایلی این احساس در افراد به وجود می‌آید که از زمان عقب مانده و نمی‌توانند از آن به طور موثر بهره مند شوند. و سیر تاریخی نشان داده‌است که ضعف در مدیریت زمان، یک مساله قدیمی است. 

ادامه مطلب...
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید