close
دانلود فیلم
پنج دلیل که شرپوینت می تواند در هزینه های شما صرفه جوئی کند - قسمت دوم

بیایید بررسی کنیم که چگونه تکنولوژی Share Point می­تواند نکات کلیدی سرمایه گذاری اقتصادی را نشان دهد. Windows SharePoint Services 3.0 (WSS) سرویس­ اصلی است که تمامی امکانات تکنولوژی Share Point را در اختیار شما قرار می دهد. این سرویس شما را قادر می­سازد که وب سایت هایی با امکان تعامل دو طرفه و مدیریت پیشرفته کاربران ایجاد کنید. بر اساس ASP.NET and the .NET Framework این سرویس مدل ساختاری جامع ارائه می نماید که به توسعه دهندگان Asp.NET کمک می کند تا با مدیریت کدهای برنامه نویسی، مجموعه ویژگی­هایی را منطبق بر نیاز مشتری های سازمان شما ایجاد نمایند.Microsoft office Share Point Server2007 بر روی wss قرار می گیرد تا راه حل مدیریت اطلاعات جامع سرمایه گذاری اقتصادی را برای شما ایجاد نماید. نکات کلیدی Microsoft office Share Point server 2007 شامل موارد زیر می­شود:

- مجموعه ویژگی­های مهم برای تعامل، شامل فضای کاری، مدیریت پرونده، wiki ها و ویژگی­های محاسبات جمعی

- محیط های کاری کامل پرتال که شما می­توانید از آن برای دسترسی به اطلاعات در سراسر سازمان و کنترل :تعامل کارمندان سازمان خود استفاده کنید.

- جستجوی درست کلاس- اینترپرایس در سراسر سایت های Share Point وب سایت های کنترل از راه دور، ذخایر پرونده و درخواست خط تجاری

- سری کامل مدیریت متون اینترپرایس، با ابزارها کمکی برای طراحی وب، هدف­گذاری مخاطب و مدیریت سوابق انواع متون آنلاین

- پشتیبانی کامل از مجتمع سازی مراحل تجاری و جریان کاری

- فریم ورک هوشمند پردازش داده تجاری که شما می­توانید برای جمع آوری داده­های تجاری و ساختن داشبور هوشمند پردازش داده تجاری استفاده کنید.

مختصراً office Share Point2007 چندین راه حل هوشمندانه را در یک سیستم واحد با قابلیت مدیریت جمع می­کنید. این جمع آوری و توسعه پذیری به شما کمک می­کند ارزش واقعی مالکیت ساختار فناوری اطلاعات خود را کاهش دهید با:

- کاهش قیمت و پیچیدگی ساختار

- کاهش قیمت توسعه

- آسان سازی مدیریت

- به حداقل رسانی نیازمندهای آموزش

در این زمان، سری ویژگی­های کامل و کاربری آسان به شما کمک می­کند تا سود سرمایه گذاری خود را چندین برابر کنید:

- بهبود بخشی بهره وری در کارمندان

- افزایش کارایی تیم تجاری

در ادامه این مقاله، با جزئیات بیشتری این موارد را بررسی می­کنیم، و با نشان دادن مثال­های از چگونگی کاهش قیمت ها با استفاده از تکنولوژی و محصولات Share Point توسط ارگان­های معتبر آن­ها را بررسی می­کنیم.

کاهش قیمت و پیچیدگی فناوری اطلاعات:

در سالهای اخیر، تعداد زیادی از سازمانها بر راه حل­های هوشمندانه سرمایه گذاری کردند تا جریان اطلاعات را مدیریت کنند. این راه حل­های هوشمندانه به طور خیلی واضحی معمولاً در اطراف کلیدها جا گرفتند مثل مدیریت متون اینترپرایس، همکاری، جستجو، راه حل­های پرتال، مجتمع سازی مراحل تجاری، طراحی برنامه­های کامپیوتری تجاری، چنین راه­هایی اغلب بوسیله محصولات سخت افزاری و نرم افزاری تأمین می شود که با تکنولوژی های مختلفی ساخته شده و ملزومات بیشتری در ساختارشان قرار دارد. این راه حل­ها به صورت انفرادی، کاربردهای جداگانه، یا نیازمند یکپارچگی تلاش های ویژه برای اینکه اطلاعات تجاری که کارگران به آن نیازمندند را فراهم کند.

تحکیم ساختار

office Share Point Server2007 همه این راه حل­ها را در یک پایگاه واحد و قابل گسترش تجاری جمع کرده است. ارگان­ها می­توانند:

- ساختارها را برای راه حل­های واحد نه چندگانه طراحی کنند و گسترش دهند

- مجوز یک راه حل واحد نه چند گانه را می دهند

- راه حل های واحد را سرویس و پشتیبانی می­کنند

هر یک از اجزای office Share Point Server2007 بر روی یک سری سرویس های مشترک ساخته شده است که انعطاف و مجتمع سازی با همه اجزای دیگر آن را تضمین می­کند. به عنوان مثال، می­تواند مراحل تجاری و ویژگی­های فرم ها را در محیط همکاری به کار گیرید، داده­های هوشمند تجاری را با صفحه اصلی پرتال یکی کنید و متون راهنما را از داخل و خارج از گستردگی های Share Point برای جستجوی سریع و مؤثر یکی کنید، بدون محدودیت متداول که بوسیله مجتمع سازی یا احتیاجات مشتری تحمیل می­شود.

هر یک از اجزای طراحی شده با نرم افزار و تکنولوژی­های دیگر عمل می­کنند. به عنوان مثال، کاتالوگ داده تجاری (BDC) در office Share Point Server2007 ابزاری برای ضبط داده از پایگاه­های خطوط تجاری فراهم می­کند، مثل طراحی منابع اینترپرایس (ERP) یا سیستم مدیریت روابط مشتری (CRM) و همچنین ابزاری برای جستجوی راهنما و ویژگی ها و داشبوردهای داده­های تجاری را نیز فراهم می­کند. در نتیجه، کاربران می­توانند اطلاعات را از منابع مختلف داده­ای و پایگاه های کاربردی و رابط آسان و قابل دسترس بدست آورند.

کاهش منابع حاشیه ای

با دست یافتن به سود کامل و ویژگی­های مدیریت متون اینترپرایس­office Share Point Server2007 و فضای کاری مشترک، ممکن است پس اندازهای اساسی در قیمت­های پشتیبانی بدست آورید. در پروژه­های مشترک، به جای اینکه کارها را به صورت email attachment بفرستید، می­توانید پرونده­ها، صفحات گسترده و فضای کاری مشترک را با ورژن کنترول آپلود کنید. برای متونی که نیازمند تأیید است، به جای پرینت گرفتن و طراحی کردن فرم ها و پرونده ها می­توانید از مراحل مجتمع سازی تجاری و ویژگی­های جریان کاری استفاده کنید تا مراحل را به صورت آنلاین هدایت کنید. در آخر به جای پرینت گرفتن و فرستادن اطلاعات کلیدی به مشتری می­توان اطلاعات را در پرتال وب ایجاد کرد. جایی که مشتری می­تواند در هر زمان به جدیدترین نسخه دست پیدا کند. و همچنین بازدید ها را ساده تر کند و قیمت­های فرستادن و پرینت کردن را کاهش دهد. ممکن نتیجه پس انداز در پهنای باند مصرفی، هزینه­های انبارداری سرور، هزینه پرینت و هزینه فرستادن قابل توجه باشد.

کاهش قیمت های پیشرفت و توسعه

بیایید بررسی کنیم که چگونه office Share Point Server2007 می­تواند قیمت­های پیشرفت و توسعه را در سازمان کاهش دهد؟ همانطور که قبلاً توضیح داده شده wss ویژگی­های اصلی برای مدیریت پرونده­ها و همکاری شامل الگوهای وب سایت، فریم ورک وب، لیست­های داده­ها، کتابخانه­ی پرونده و زمان اجرای پایه گذاری جریان کاری در ویندوز را فراهم می­کند. office Share Point Server2007 در این پایه گذاری ویژگی­های سطح اینترپرایس مثل تهیه سایت کاربران شبکه سازی جمعی، ابزار پردازش داده تجاری، مجتمع سازی مراحل تجاری و پشتیبانی فرم­ها، مدیریت متون اینترپرایس و جستجو کامل اینترپرایس را فراهم می کند. به این علت که این ویژگی­ها در یک پایگاه مشترک ساخته شده است و سرویس­های اصلی یکسانی را تقسیم می­کند، مجتمع سازی در بین راه حل­های اینترپرایس استاندارد می­شود.

اجزای جامع و غیر قابل دسترس

موضوع فریم ورک وب برای office Share Point Server2007 خیلی مهم بوده و در خیلی از موارد به شما کمک می­کند تا برای نیازهای مشتری بدون رجوع به توسعه­ محصولات وی، راه حل های بهتری فراهم کنید. به عبارت دیگر، هر کاربر با اختیارات کافی می­تواند اجزایی به صفحات وب اضافه و یا از آن حذف کند. بعلاوه برای بهتر کردن نمای لیست­ها و کتابخانه­ها office Share Point Server2007 بیش از 50 وب دارد که شما می­توانید به سایت و صفحات مربوط به خود محدوده وسیعی ار عملکردها شامل ابزار جستجو، فیلتر جمع کنندگان متن، ویژگی­های دایرکتوری سایت، اجزای داشبورد پردازش داده تجاری را اضافه نمایید. همچنین اجتماع شریکان مایکروسافت، اشخاص ثالث در حال افزایش است کسانی که قسمتی از وب را برای اهداف مختلفی توسعه می­دهند همه­ی این قسمت­ها طراحی شده است تا مستقیماً به ساختار Share Point متصل شوند.

پایگاه توسعه

با وجود همه این عملکرد ها و قابلیت­های موجود، بسیاری از سازمان ها می­خواهند از محصولات و تکنولوژی Share Point به عنوان یک پایگاه برای ایجاد راه حل­های اینترپرایس سفارشی خود استفاده کنند. Wss و office Share Point Server2007 لزوماً برنامه کاربردی وب ASP.NET هستند، بنابراین ساختار کلیدی پیشرفت و توسعه مثل صفحات اصلی، وضع کنترل، و دوره عمر صفحات برای خیلی از توسعه دهندگان وب آشنا خواهد بود.

علاوه بر این، هر دوی wss و office Share Point Server2007 مدل های جامعی را نشان می دهند که با اجزایی مثل لیست­ها، کتابخانه­ها، سایت­ها و کابرانی که از طریق اینترنت زبان کد را مدیریت می­کنند عمل می­کند. به عبارتی دیگر، توسعه دهندگان می توانند wss و office Share Point Server2007 را با استفاده از زبانی آشنا، ابزار توسعه و مدل­های ساختار گسترش دهد. این مدل ها می توانند با کاهش های اساسی در زمان و هزینه توسعه هدایت شوند. wss و office Share Point Server2007 یک سری سرویس­های وب قوی بر روی هر سایت ایجاد می­کنند و بر این اساس توسعه دهندگان می­توانند داده ذخیره شده بر روی سرور Share Point را از پایگاهها و برنامه­های کاربردی دیگر به دست آورند.

مجتمع سازی office

اگر شما از کاربردهای مایکروسافت آفیس در سازمان خود استفاده کنید، محصولات و تکنولوژی Share Point ذخیره و محیط کاری فراهم می­کند. این کاربردها در مجموعه­ی مایکروسافت آفیس 2007 با office Share Point Server2007 کامل می­شود.

آسان سازی مدیریت و آموزش

انتخاب office Share Point Server2007 به عنوان یک پایگاه راه حل اینترپرایس می­تواند به سمت پس اندازهای اساسی در مدیریت و آموزش قیمت­ها هدایت کند. این پس اندازها از طریق نگهداری آسان و نظارت، اتخاذ نمایندگی و اختیار و مدیریت کاربر و یک محیط سازگار و آشنا با قابلیت ایجاد می شود.

نگهداری و نظارت

از منظر فناوری اطلاعات، هزینه ها کاهش می­یابد زیرا شما تنها نیازمند این هستید که یک ساختار و یک سری تکنولوژی را پشتیبانی کنید تا ویژگی های راه حل­های اینترپرایس جامعی برای سازمان خود فراهم کنید. محصولات و تکنولوژی های Share Point یک وب سایت و مرکزی برای همه نوع اجرای پیکربندی ها فراهم می­کند. رابط کاربران اجرایی برای کاربرد مشاهده ای بوده و در همه­ی اعمال قابل اجرا ثابت است به عنوان مثال، شما از رابط یکسانی برای مدیریت بازبینی سایت، وارد کردن پروفایل کاربر، گسترش دادن ویژگی­ها و تنظیم کردن قوانین جستجو استفاده می کنید. این مراحل مدیریت را آسان کرده و نیاز به آموزش گسترده را کاهش می دهد.

محصولات و تکنولوژی Share Point به کاربران این اختیار را می­دهد تا کارهایی که قبلاً در فناوری اطلاعات ذخیره شده بود را ارائه نماید. به عنوان مثال، کاربر می تواند مستقیماً از ورک فلو سوء استفاده کند تا یک متن در وب سایت ساخته، تأیید و منتشر کند. تیم فناوری اطلاعات به مدیریت روزانه جمع آوری سایت ها نمایندگی می­دهد - کارهایی مثل مدیران پروژه ها یا لیدرهای تیم در حالی که کنترل کلی را با وضع کردن سهمیه و دیگر شرایط سایت نگاه می دارد.

مجریان سایت کنترل کاملی بر فریم ورک که کاربرانشان در آن کار می­کنند دارند. شما می توانید درخواست کنید که کاربران پرونده ها را بررسی کنند تا بتوانند آن­ها را ویرایش کنند، شما می­توانید مشخص کنید که چه تعداد ورژن تاریخی یک پرونده باید نگه داشته شود و همچنین می­توانید درخواست کنید که کاربران شرایطی را فراهم کنند که نوع خاصی از متن را آپلود نمایند که به سازمان و به سیستم بازیابی اطلاعات آن کمک کند. در نتیجه کاربران با اطلاع از این مطلب که این پایگاه آنها را در رابطه با راهنمایی در مورد نیازهای کاری آنها هدایت خواهد کرد، می توانند بر روی سایت ها و فضای کاری کار کنند.

کاربرد آسان

زمانی که از محصولات و تکنولوژی Share Point استفاده می کنید تا یک پایگاه اینترپرایس برای سازمان فراهم کنید همچنین کاربران از یک رابط browser شهودی و ثابت در همه فعالیت های اطلاعاتی سود می­برند. کاربران اطلاعاتی که معمولاً از برنامه کلانیت آفیس استفاده می­کنند، همچنین می توانند بر آشنایی محیط کار برای شروع موفقیت آمیز کار با office Share Point Server2007 تاثیرگذار باشند. به طور مثال یک کاربری که پرونده را در word2007 ویرایش می­کند می­تواند این پرونده را در ورژن قبلی چک کند و نتیجه را مستقیماً از برنامه کاربردی کلانیت ویرایش کنند.

ادا مه دارد ...


لینک کوتاه پست
مطالب مرتبط با پست جاری
 • نکات مهم
  1- لطفا نظر خود را با زبان فارسی بیان کنید
  2- رایتم نظرات اسپم و تبلیغی شما را تایید نمی کند
  3- لطفا نظرات شما بدون ابهام و واضح باشد
 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید